Upravit stránku

Pořádáme další kola seminářů o VYTÁPĚNÍ – CHLAZENÍ - VĚTRÁNÍ

Jsme spolupořadatelem dnes již známého odborného semináře, na kterém vám za nás představíme nejen moderní technologie tepelných čerpadel...

Geotermální energie: prezentace ze seminářů STP

Půda jako zdroj tepla hraje stále velmi důležitou roli při získávání energie. Nejběžnější způsob získávání energie obsažené v zemi a vodě je využití tepelných čerpadel.

15 let na trhu GEOTERMIE a TEPELNÝCH ČERPADEL

Společnost GEROtop letos oslavila výročí 15 let působnosti na trhu potrubních systémů pro primární okruhy tepelných čerpadel, topení – chlazení, inženýrských sítí a vrtaných studní.

Jak efektivně dopravit teplo od tepelného čerpadla do objektu?

Jednou z aplikací, kde se dopravuje teplo, jsou tepelná čerpadla systém vzduch-voda v tzv. „kompaktním provedení“, kde jsou veškeré komponenty tepelného čerpadla umístěny ve venkovní jednotce a do objektu vede topná voda, případně topný okruh nemrznoucí směsi.

Veletrh AQUA-THERM Praha úspěšně za námi!

Naše společnost se již poněkolikáté zúčastnila věhlasného veletrhu AQUA-THERM Praha 2016. Návštěvníkům jsme zde standardně prezentovali náš nejstarší a hlavní sortiment, kterým je vystrojení primárních okruhů pro tepelná čerpadla a příslušenství pro tepelná čerpadla.